Komputery na zamówienie


komputery na zamówienie Jastrzębie Zdrój

Komputery na zamówienie Jastrzębie Zdrój – nasza firma zajmuje się profesjonalnym doborem podzespołów i montażem komputerów.

Dla specjalnych zastosowań projektujemy i budujemy komputery typu PC  np. obróbka filmów video,  dla wymagających graczy lub do projektantów. Jednostka centralna jaką zamówisz u nas nie będzie taką samą jednostką centralną, którą znajdziesz w supermarkecie.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Klient otrzymuje zawsze propozycję kilku zestawów spełniających jego oczekiwania. Następnie wspólnie składamy komputer w 100% odpowiadający jego zastosowaniu w domu, czy firmie.

Nasze motto: “Komputery na zamówienie Jastrzębie Zdrój”

Niezależnie, czy potrzebujesz komputer do gier, do pracy biurowej, do projektowania w programach CAD, czy też zaawansowanej obróbce plików multimedialnych. Zawsze zaproponujemy komputer optymalny oraz złożony z podzespołów renomowanych firm.

Nie plombujemy naszych komputerów, aby każdy miał prawo otworzyć obudowę i np. wyczyścić zakurzone podzespoły (polecamy jednak zlecić tę czynność profesjonalistom).

Jeżeli nie potrzebujesz systemu operacyjnego to złożony komputer będzie bez systemu – posiada tylko poprawnie skonfigurowany BIOS. Sprzedajemy same jednostki centralne, jak również całe zestawy.

Cena poszczególnych podzespołów w zestawie zawsze jest mniejsza niż części kupowanych osobno. Części pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji każdej z firm z którymi współpracujemy takich jak: HP, ASUS, ASROCK, GIGABYTE, MSI, AMD, INTEL, BROTHER, SAMSUNG, LENOVO, KINGSTON i wiele innych.

Informujemy iż nie wykonujemy bezpłatnie wyceny konfiguracji zestawów, taka konfiguracja jest płatna, a następnie jeśli klient zakupi komputer to rozliczana w cenie montażu zamawianego komputera czy laptopa.